Gizlilik Politikası

69Truvabet.Com gizlilik politikası metni 69Truvabet.Com web sitesi ile ilgili hazırlanmıştır ve sizlerin kişisel verilerini korumak üzere dizayn edilmiştir. Böylece web sitemizi ziyaret eden bütün takipçilerimize kullanıcılarımız tamamen güvenilir bir yardım blogunda istedikleri bilgiye ulaşabileceklerdir.

69Truvabet.Com gizlilik politikası metnimizi içerisinde geçen kişisel veriler kavramı ile birlikte web sitemizi ziyaret eden bütün takipçilerimizin ve kullanıcılarımızın kişisel verileri kastedilmektedir. Kişisel veriler konsepti içerisine size ait olan isim, soy isim, yaş, cinsiyet, yaşadığınız şehir, web sitesi, web tarayıcınız, mobil marka işletim sisteminiz gibi çeşitli detaylar girmektedir ve bütün bilgiler 69Truvabet.Com gizlilik politikası ile birlikte güvence altına alınmaktadır.

Gizlilik politikası metnimizin ana eksenini Google gizlilik politikası içeriği oluşturmaktadır. Veri paylaşımı, veri silme, veri taşıma, kullanıcı onayı gibi bütün detaylar Google gizlilik politikası metnine birebir riayet ederek hazırlanmıştır. Böylece Uluslararası hukuk baz alınarak ortaya konmuş olan bu Metin dahilinde web sitemizde güvence altına alınmaktasınız.

Sizlere ait olan kişisel verilerin toplanabilmesi için 69Truvabet.Com çerez politikası devreye giriyor. Tüm dünyadaki web sitelerinde kullanılmakta olan çerez toplama araçları bizim tarafımızdan da tercih ediliyor ve yukarıda bahsettiğimiz kişisel veriler elde ediliyor. Elde etmiş olduğunuz kişisel verilerin tamamı sitemizin veri tabanında muhafaza ediliyor ve hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşıma açılmıyor. Gerek ticari gerekse reklam amacı ile birlikte bu verilerin paylaşılmayacağını sonuna kadar taahhüt etmekteyiz.

Yukarıda bahsetmiş olduğunuz kişisel veriler sadece adli ve idari mercilerin yazılı talepleri olduğunda paylaşıma açılmaktadır. Onun haricinde hiçbir şekilde bu verileri paylaşmak zorunda değiliz.

69Truvabet.Com gizlilik politikası metni dahilinde web sitemizi ziyaret etmiş olan bütün takipçilerimiz ve kullanıcılarımız yukarıda bahsetmiş olduğumuz şartnamenin tamamını kabul etmiş sayılacaklardır.